0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
پادزهر مصرف گل

پادزهر مصرف گل (سم زدایی سریع از بدن) + مشاوره

پادزهر مصرف گل

زمانی که گل را مورد استفاده قرار می‌دهید، باید بدانید که تاثیرات آن به سادگی از بین نمی‌روند و پیدا کردن پادزهر مصرف گل کار ساده و ممکنی نیست. با این حال، پس از استعمال آن می‌توانید از فلفل سیاه برای کاهش نشانه‌ها و همینطور از میوه و سبزیجات و مایعات کمک بگیرید تا تاثیرات آن را تا حدودی کمتر کنید و سریع‌تر سموم را خارج نمایید.

لازم به ذکر است که همه اقدامات را باید زیر نظر پزشک انجام دهید تا او با دانش و تجربه‌ای که دارد، اصولی‌ترین راه‌ها را پیش روی شما قرار دهد.

جهت دریافت مشاوره فوری درباره پادزهر مصرف گل با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

کمپ ترک اعتیاد تهران
چیزی به نام پادزهر مصرف گل به این معنا که به طور کامل اثرات آن را از بین ببرد، وجود ندارد زیرا کاهش نشانه‌ها باید به طور اصولی زیر نظر متخصصین انجام شود.
چیزی به نام پادزهر مصرف گل به این معنا که به طور کامل اثرات آن را از بین ببرد، وجود ندارد زیرا کاهش نشانه‌ها باید به طور اصولی زیر نظر متخصصین انجام شود.

علائم خماری گل چیست

 1. احساس گیج شدن به طور حاد.
 2. نا آرام بودن.
 3. اضطراب و استرس شدید.
 4. تپش قلب.
 5. ترسیدن بیش از حد طبیعی.
 6. اختلالات خواب.
 7. عرق سرد.
 8. درد شدید عضله‌ها.

این موارد برخی از علائم خماری گل هستند که در صورت نرسیدن این ماده مخدر به بدن نمایان می‌شوند. زمانی که در یک مرکز ترک اعتیاد خصوصی شروع به ترک مخدر گل می‌کنید، هیچ یک از این نشانه‌ها دیده نمی‌شوند زیرا داروهای جایگزین مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین سم زدایی به صورت کاملا اصولی و تخصصی انجام می‌شوند.

حال بعد از مصرف گل و عوارض جانبی آن

 1. بروز آسیب‌هایی به قلب.
 2. مشکلات ریه و دستگاه تنفسی.
 3. بالا رفتن احتمال مشکلات کبد.
 4. کم شدن قدرت حافظه.
 5. کاسته شدن از توانایی تمرکز بر موضوعات.
 6. ناتوانی در تحلیل.
 7. بروز خطرات احتمالی نظیر ایدز.

در اکثر افراد احتمال بروز عوارضی که در این لیست آورده‌ایم، زیاد است ولی ممکن است در برخی از استعمال کنندگان بسته به شرایط جسمی و روانی که دارند، نشانه‌های دیگر نمایان شوند.

مشکلات روانی، اختلالات مغز، بیماری‌های قلبی، کبدی و همچنین کم شدن قدرت در برابر مقابله با بیماری‌ها از جمله عوارض مصرف گل هستند.
مشکلات روانی، اختلالات مغز، بیماری‌های قلبی، کبدی و همچنین کم شدن قدرت در برابر مقابله با بیماری‌ها از جمله عوارض مصرف گل هستند.

سم زدایی سریع گل از بدن

به طور کل برای خروج ماده مخدر گل از بدن، از روش سم زدایی تدریجی بهره می‌گیرند زیرا با این کار، به بدن شوک وارد نمی‌شود و به آرامی خود را با وضع جدید وفق می‌دهد. به خصوص در مواردی که اعتیاد مددجو بسیار شدید باشد، حتما باید به تدریج آن را خارج کنند.

حال زمانی که فرد اعتیاد خفیفی داشته و برای مدت زمان کوتاهی با آن درگیر بوده است، از سم زدایی سریع گل از بدن می‌شود استفاده کرد که آن هم باید زیر نظر متخصص و توسط خود او انجام شود.

زمانی از سم زدایی سریع بدن از گل استفاده می‌شود که فرد اعتیاد خفیفی به این ماده مخدر داشته باشد. در غیر این صورت، سم زدایی تدریجی مناسب‌ترین شیوه است.
زمانی از سم زدایی سریع بدن از گل استفاده می‌شود که فرد اعتیاد خفیفی به این ماده مخدر داشته باشد. در غیر این صورت، سم زدایی تدریجی مناسب‌ترین شیوه است.

بهترین روش پاکسازی بدن از گل

این که کدام راه به عنوان بهترین روش پاکسازی بدن از گل به حساب می‌آید را متخصصین تشخیص می‌دهند زیرا هم تجربه بالایی دارند و هم دانش کافی در این زمینه را چاشنی شناخت بدن و روح فرد می‌کنند و در نهایت مناسب‌ترین شیوه را در اختیار مددجو قرار می‌دهند.

به طور کل برای پاکسازی بدن از هر ماده مخدری از روش‌های سم زدایی سریع، سم زدایی تدریجی، دارو درمانی حین سم زدایی، کاشت نالتروکسان و استفاده از پادزهر مصرف گل کمک می‌گیرند که حتما باید زیر نظر متخصص در یک مرکز معتبر انجام شود.

نشانی مرکز خصوصی ترک اعتیاد کوهیار واقع شده در تهران:
تهران پارس، فلکه دوم بین دوم و سوم، خیابان 182 رحیمی طارمی، نبش مظفری، پلاک 55.
شماره تماس جهت کسب مشاوره فوری و تلفنی: 8014360-0919

مصرف یکبار گل باعث اعتیاد می شود؟

نمی‌توان به فردی که یکبار گل را مصرف کرده است برچسب اعتیاد را بزنیم زیرا ممکن است صرفا یک تجربه باشد ولی این یک بار استفاده کردن گل می‌تواند زمینه ساز مصرف دوباره و ایجاد وابستگی شدید به آن و در نتیجه اعتیاد حاد شود.

بنابراین، اگر فکر می‌کنید یک بار مصرف آن ایراد ندارد، باید بگوییم که از همان یک دفعه همه چیز شروع می‌شود و خاصیت توهم زایی، سرخوشی و آرامشی که به وجود می‌آورد، فرد را به مصرف دوباره دعوت می‌کند و به همین ترتیب اعتیاد رخ می‌دهد.

سوالات متداول درباره پادزهر مصرف گل و سایر موضوعات مرتبط:

حالت چشم بعد از کشیدن گل چگونه است؟

سرخ شدن چشم بعد از کشیدن گل رخ می‌دهد ولی پس از مدت طولانی مصرف آن، زیر چشم تیره شده و ورم می‌کند و رگ‌های خونی داخل چشم به وضوح دیده می‌شوند.

بعد از ترک گل چی بخوریم؟

مایعات فراوان برای دفع سموم، ویتامین C برای تقویت سیستم دفاعی، مواد غذایی حاوی پروتئین، مکمل‌های دارویی، ویتامین‌های A, B, D برای جبران کمبودها، خانواده قهوه برای بهبود عملکرد سیستم عصبی.

دریافت مشاوره برای پادزهر مصرف گل

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات دقیق درباره پادزهر مصرف گل و موضوعات مرتبط دیگر می‌توانید به مرکز ترک اعتیاد خصوصی کوهیار مراجعه نمایید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

آیا مقاله پادزهر مصرف گل (سم زدایی سریع از بدن) + مشاوره مفید بود؟
اماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی