0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
ماده مخدر صنعتی

ماده مخدر صنعتی و سنتی (تفاوت و عوارض) + لیست 1403

 ماده مخدر صنعتی

اگر بخواهیم مواد اعتیاد آور را دسته بندی کنیم، باید آن‌ها را در دو دسته‌ی ماده مخدر صنعتی و ماده مخدر سنتی قرار دهیم. آن دسته که صنعتی هستند، به دست انسان‌ها در آزمایشگاه‌های مخصوص ساخته می‌شوند که ترکیبات شیمیایی خاصی دارند و باید طبق اصول ویژه‌ای این ترکیب‌ها ساخته شوند. این دسته از مخدرها بسیار قوی بوده و اکثرا محرک هستند.

برخی از مواد مخدر صنعتی عبارت اند از: کوکائین، شیشه، کراک و سایر موارد که در صورت افتادن در دام اعتیاد آن‌ها، آسیب‌های جدی پس از توهم و سرخوشی و حس اعتماد به نفس گریبان فرد را می‌گیرند.

جهت دریافت مشاوره فوری درباره ماده مخدر صنعتی ، ماده مخدر سنتی و نحوه ترک آن‌ها با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران
ماده مخدر صنعتی ماده‌ای است که به دست بشر و طبق ساختار شیمیایی خاصی ساخته می‌شود و ریشه گیاهی ندارد نظیر شیشه، کوکائین و سایر موارد.
ماده مخدر صنعتی ماده‌ای است که به دست بشر و طبق ساختار شیمیایی خاصی ساخته می‌شود و ریشه گیاهی ندارد نظیر شیشه، کوکائین و سایر موارد.

مواد مخدر سنتی چیست

برخلاف ماده‌های مخدر صنعتی که به دست انسان‌ها و توسط ترکیبات شیمیایی خاصی تولید می‌شوند، مواد مخدر سنتی در طبیعت وجود دارند و عموما ویژگی بارز آن‌ها ایجاد حس آرامش و کاهش درد است. این مخدرها نسبت به انواع صنعتی، تاثیرات خفیف‌تری بر جای می‌گذارند ولی اعتیاد به هر نوع مخدری سختی‌ها و صدمات خاص خود را خواهد داشت.

برخی از انواع ماده مخدر سنتی عبارت اند از: ماری جوانا، تریاک، حشیش و موارد دیگر. در صورت بروز کشش و حس نیاز شدید به مصرف ماده مخدر صنعتی و سنتی باید به هوش باشید و سعی کنید هرچه سریع‌تر به جای افتادن در دام اعتیاد، جلوی بیشتر شدن وابستگی را بگیرید.

مواد مخدر سنتی بر خلاف صنعتی، ریشه گیاهی در طبیعت دارد و ترکیب شیمیایی آن تغییری نمی‌کند. نظیر گل، تریاک و ...
مواد مخدر سنتی بر خلاف صنعتی، ریشه گیاهی در طبیعت دارد و ترکیب شیمیایی آن تغییری نمی‌کند. نظیر گل، تریاک و …

لیست مواد مخدر سنتی و صنعتی

برخی از چند ماده مخدر صنعتی در جدول که امروزه بیشترین استفاده را دارد عبارت اند از:

 1. ال اس دی.
 2. اکستازی.
 3. کتامین.
 4. ماده مخدر صنعتی شیشه.
 5. نالتروکسان.
 6. کریستال.
 7. کراک.
 8. کوکائین.
 9. مسکالین.
 10. متادون.
 11. ترامادول.
 12. ماده مخدر کروکودیل صنعتی.

تعدادی از مواد مخدر سنتی که در طبیعت موجود هستند و با ایجاد تغییراتی در آن، افراد مورد مصرف قرار می‌دهند عبارت اند از:

 1. شیره تریاک.
 2. تریاک خام.
 3. حشیش.
 4. ماری جوانا (گل).
 5. سیگار.
 6. مجیک ماشروم.
 7. وید.
 8. ناس.
 9. هروئین.
 10. مورفین.
برخی از مواد مخدر صنعتی عبارت اند از: شیشه، کراک، کوکائین، مسکالین، متادون و غیره. ماده مخدر سنتی عبارت اند از: تریاک، هروئین، مورفین، ماری جوانا، ناس و تعداد زیاد دیگری از مخدرها.
برخی از مواد مخدر صنعتی عبارت اند از: شیشه، کراک، کوکائین، مسکالین، متادون و غیره. ماده مخدر سنتی عبارت اند از: تریاک، هروئین، مورفین، ماری جوانا، ناس و تعداد زیاد دیگری از مخدرها.

بهترین روش ترک مواد مخدر صنعتی یا سنتی

از آن‌جایی که اعتیاد به ماده مخدر صنعتی و همچنین ماده مخدر سنتی همه اعضای بدن را تحت شعاع قرار می‌دهد و از جسم تا روان را به هم می‌ریزد، روند ترک این دسته از مواد بسیار سخت خواهد بود زیرا تمامی اثرات آن باید به طور کامل از بین بروند. این کار نیازمند تخصص و تجربه کافی می‌باشد.

بنابراین، غیر از افراد متخصصی که در مراکز ترک اعتیاد مشغول به کار هستند، کمتر کسی می‌تواند روند ترک مواد مخدر صنعتی را به درستی انجام دهد و حتی تا حدودی محال است.

از همین رو، مناسب‌ترین و کم ریسک‌ترین روش درمانی این است که فرد در یک مرکز ترک اعتیاد خصوصی بستری شود تا نیروهای پزشکی متخصص وضعیت او را به طور مداوم تحت کنترل خود قرار دهند و مراحل سم زدایی، دارو درمانی و روان درمانی را کاملا حرفه‌ای انجام دهند.

با این کار، شانس رهایی از اعتیاد به این مواد مخدر بسیار بالا خواهد رفت زیرا اثری از آن بر بدن باقی نخواهد ماند و همچنین فرد حین ترک، عوارض آن را متوجه نخواهد شد که همین دلیلی است برای ماندن در مسیر درمان.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رهایی از ماده مخدر صنعتی و ترک کامل ماده مخدر سنتی می‌توانید از طریق تماس با شماره زیر با متخصصین ما در ارتباط باشید:
0919-8014360

مشاوره ترک مواد مخدر صنعتی و سنتی

یکی از خدماتی که مرکز خصوصی ترک اعتیاد کوهیار به طور رایگان در دسترس مددجویان قرار می‌دهد، برگزاری جلسه مشاوره بین مددجو و متخصص حاضر در مرکز است.

در این جلسه فرصتی در اختیار مددجو قرار دارد تا همه سوالات خود درباره ماده مخدر صنعتی، شیوه ترک هر نوع مخدر، تاثیرات ماده مخدر سنتی، عوارض ترک و هر موضوع مورد نظر دیگری را بپرسد و پاسخ دقیق و اصلولی را به دست آورد.

چنانچه شما نیز علاقه مند به اخذ مشاوره از متخصصین تیم کوهیار هستید، جهت دیدار حضوری به نشانی زیر مراجعه نمایید:
تهران پارس، فلکه دوم بین دوم و سوم، خیابان 182 رحیمی طارمی، نبش مظفری، پلاک 55.

آیا مقاله ماده مخدر صنعتی و سنتی (تفاوت و عوارض) + لیست 1403 مفید بود؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی