0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
غبار میمون

غبار میمون (ماده مخدر با توهم قدرت) + راه ترک

مواد مخدر غبار میمون چیست؟

یکی از انواع محرک‌های مصنوعی ساخته شده توسط انسان‌ها که توهم زایی به خصوص در زمینه احساس قدرت کاذب می‌کند، با عنوان مواد مخدر غبار میمون شناخته می‌شود که منشا آن از MDPV (متیل دی اکسی پیرو والرون) است.

این ماده مخدر نه تنها به دلیل ایجاد حس کاذب قدرتمند بودن باعث می‌شود فرد خیالاتی شود و به بدن خود آسیب بزند، بلکه مصرف آن از نظر جسمی عوارض جدی مانند صدمات مغزی و قلبی به همراه خواهد داشت و در صورت عدم توجه و پیگیری، خطرات جبران ناپذیری ممکن است رخ دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره مواد مخدر غبار میمون و نحوه ترک این ماده با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران
ماده مخدر غبار میمون یکی از مواد دسته محرک‌ها است که به طور مصنوعی توسط انسان‌ها در روند ساخت قرار می‌گیرد و به کسانی که آن را استفاده می‌کنند، حس قدرتمند بودن را به دروغ در آن‌ها به وجود می‌آورد و توهم ایجاد می‌کند.
ماده مخدر غبار میمون یکی از مواد دسته محرک‌ها است که به طور مصنوعی توسط انسان‌ها در روند ساخت قرار می‌گیرد و به کسانی که آن را استفاده می‌کنند، حس قدرتمند بودن را به دروغ در آن‌ها به وجود می‌آورد و توهم ایجاد می‌کند.

عوارض ماده مخدر غبار میمون

 1. پریشان حالی.
 2. توهم زدن حاد.
 3. پانیک اتک.
 4. به هم ریختگی نظم خواب.
 5. نیاز شدید به مصرف دوباره.
 6. رفتارهای غیر معقول.
 7. اسپاسم عضلانی.
 8. مشکلات مغز.
 9. سرعت بالای ضربات قلب.
 10. بالا رفتن فشار خون.
 11. عرق کردن بیش از حد طبیعی.
 12. احساس ترس و وحشت شدید.
 13. از بین رفتن عضله‌ها.
 14. مرگ.

همانطور که از لیست بالا مشخص است، عوارض ماده مخدر غبار میمون بسیار خطرناک بوده و این توانایی را دارد که زندگی فرد را از او بگیرد. البته زمانی که فرد متحمل چنین وضعیتی است، باید به نحوی متوجه شود که راه برای بازگشت به زندگی سالم و طبیعی گذشته وجود دارد.

در واقع افراد درگیر اعتیاد به مواد مخدر غبار میمون می‌توانند با ویزیت شدن توسط متخصص‌ها و بودن تحت مراقبت‌های خاص، درمانی جهت رهایی از عوارض و حتی اعتیاد به این ماده را به درستی پیش ببرند.

لطمه‌های روانی نظیر توهم، بیفراری، پریشانی و ... در کنار خسارات جسمی مثل بی‌نظمی عملکرد قلب، خدشه وارد کردن به مغز، مشکلات عضلانی و بسیاری مواد دیگر از جمله عوارض ماده مخدر غبار میمون هستند.
لطمه‌های روانی نظیر توهم، بیفراری، پریشانی و … در کنار خسارات جسمی مثل بی‌نظمی عملکرد قلب، خدشه وارد کردن به مغز، مشکلات عضلانی و بسیاری مواد دیگر از جمله عوارض ماده مخدر غبار میمون هستند.

روش ترک اصولی غبار میمون در سال 1403

برای این که فرد مصرف کننده زمان را از دست ندهد و بتواند زودتر و با کمترین میزان ریسک ترک اصولی غبار میمون را به انجام برساند، پیشنهاد می‌شود از پزشکان خبره و باتجربه کمک بگیرد و از هرگونه اقدام غیر تخصصی دوری نماید. هنگامی که فرد در یک مرکز خصوصی زیر نظر تیم درمانی رده بالا بستری می‌شود، با خیال راحت‌تری ترک را شروع می‌کند زیرا وضعیت او توسط متخصصین به طور مداوم بررسی می‌گردد و کنترل در دست آن‌هاست.

بی شک با این کار، از همان ابتدا مسیر روشن و کم خطرتری را طی می‌کند و به دلیل کیفیت بالای امکانات و خدماتی که در کمپ مورد نظر ارائه می‌شود، تمامی نیازهای مددجو برطرف شده و با آسودگی کامل به درمان اعتیاد مواد مخدر غبار میمون ادامه می‌دهد.

ترک غبار میمون به طور اصولی فقط در شرایطی شدنی است که این کار به دست متخصص‌های کار کشته و گروه‌های درمانی باتجربه و با حضور در محیطی کنترل شده به انجام برسد.
ترک غبار میمون به طور اصولی فقط در شرایطی شدنی است که این کار به دست متخصص‌های کار کشته و گروه‌های درمانی باتجربه و با حضور در محیطی کنترل شده به انجام برسد.

مشاوره ترک اعتیاد به غبار میمون

در کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار یک سری خدمات به طور رایگان ارائه می‌شوند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها برگزاری جلسه مشاوره ترک اعتیاد به غبار میمون برای مددجویان درگیر با این موضوع است. در این جلسه، مددجو با متخصصین می‌تواند درباره مباحث مختلف مربوط به این ماده مخدر و شیوه ترک آن و خیلی موارد دیگر صحبت کند و پاسخ پرسش‌های خود را دریافت کند.

پزشکان متخصص تیم کوهیار نیز این فرصت را غنیمت می‌شمارند و اطلاعات کافی درباره اوضاع جسم و ذهن آن فرد را به دست می‌آورند تا بتوانند دقیق‌ترین تصمیم را درباره متود درمانی او بگیرند.

اگر قصد کسب مشاوره حضوری درباره مواد مخدر غبار میمون از متخصصین ما را دارید، نشانی زیر آدرس مرکز خصوصی ترک اعتیاد کوهیار است:
تهران پارس، فلکه دوم، بین دوم و سوم، خیابان 182 رحیمی طارمی، نبش مظفری، پلاک پنجاه و پنج.

آیا مقاله غبار میمون (ماده مخدر با توهم قدرت) + راه ترک مفید بود؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

4/5 - (2 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی