0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد

ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد؟ (آنالیز 1403)

ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد؟

پاسخ به این سوال که ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد ؟ در همه موارد یکی نیست. در واقع این مدت زمان به حجم مصرف و میزان وابستگی فرد دارد ولی در اکثر مواردی که اعتیاد شدید ندارند، حدودا 21 روز زمان می‌برد ولی برای افرادی که وضعیت حادی دارند، ممکن است تا یک سال حتی بیشتر نیز به طول انجامد.

جهت دریافت مشاوره فوری درباره این که ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران
ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد ؟ از آن‌جایی که در این روش هیچ نظارتی توسط متخصصین به صورت شبانه روزی صورت نمی‌گیرد، ممکن است فرد در برابر درد ناتوان شود و به مصرف دوباره بازگردد و عملا هیچ تاثیری از این کار نبیند.
ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد؟ از آن‌جایی که در این روش هیچ نظارتی توسط متخصصین به صورت شبانه روزی صورت نمی‌گیرد، ممکن است فرد در برابر درد ناتوان شود و به مصرف دوباره بازگردد و عملا هیچ تاثیری از این کار نبیند.

انواع شیوه های ترک متادون چیست؟

انواع شیوه های ترک متادون که عموم مددجویان انتخاب می‌کنند عبارت اند از:

 1. ترک در منزل
  به خاطر نبود امکانات تخصصی و نظارت تیم درمانی ممکن است پاسخ منفی دهد و باعث شود فرد دوباره به مصرف آن بازگردد.
 2. بستری شدن در مراکز ترک اعتیاد دولتی
   به خاطر حضور تعداد زیادی از مددجویان و گرفتن هزینه بسیار پایین، احتمال دارد خدمات بسیار عالی به تمامی مددجویان ارائه نشود و نتیجه آن طور که مد نظر است، به وقوع نپیوندد.
 3. حضور یافتن در یک کمپ ترک اعتیاد خصوصی با امکانات vip
   با آماده ساختن فضایی آرام، ارائه خدمات درمانی و تفریحی بسیار رده بالا کمک می‌کند همه نیازهای مددجویان به بهترین شکل پاسخ داده شود تا از همه لحاظ شرایط برای رسیدن به زندگی طبیعی مهیا باشد.
ترک متادون در مرکز ترک اعتیاد خصوصی بهترین راه از بین انواع شیوه های ترک متادون به حساب می‌آید.
ترک متادون در مرکز ترک اعتیاد خصوصی بهترین راه از بین انواع شیوه های ترک متادون به حساب می‌آید.

آیا ترک در خانه عوارض کشنده دارد؟

پس از این که مددجویان پاسخ ما به سوال ” ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد ” را دریافت می‌کنند، عموما این سوال که ” آیا ترک در خانه عوارض کشنده دارد؟ ” را می‌پرسند. در جواب جا دارد آن‌ها را از خطراتی که ترک متادون در خانه به همراه دارد، آگاه سازیم. برخی از آن‌ها عبارت اند از:

 1. مشکلات خواب.
 2. افت فشار.
 3. مشکلات بینایی.
 4. کم شدن نیاز جنسی.
 5. احساس افسرده شدن.
 6. فکر کردن به کشتن خود.
ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد و آیا خطرات کشنده دارد؟ طول درمان در خانه بستگی به عوامل مختلفی دارد و به دلیل ناآگاه بودن فرد و عدم مراقبت کامل ممکن است عوارض تا حد مرگ فرد را آزار دهند.
ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد و آیا خطرات کشنده دارد؟ طول درمان در خانه بستگی به عوامل مختلفی دارد و به دلیل ناآگاه بودن فرد و عدم مراقبت کامل ممکن است عوارض تا حد مرگ فرد را آزار دهند.

چگونه متادون را برای همیشه کنار بگذاریم؟

اغلب افرادی که به فکر ترک اعتیاد می‌افتند، سوالاتی نظیر ” چگونه متادون را برای همیشه کنار بگذاریم؟ ” و … را در ذهن می‌پرورانند. راهکارهایی نظیر دارو درمانی، روان درمانی، پاکسازی جسم و روح و سایر موارد وجود دارند اما کافی نیستند.

عاقلانه‌ترین کار در این زمان، استفاده از نوین‌ترین متودهای جهانی ترک زیر نظر بهترین متخصصین است تا ریسک بازگشت به مصرف را کاهش داده و بدون اتلاف وقت به نتیجه عالی برسید زیرا با داشتن اطلاعات اندک و ناآگاهی نسبت به عوارض، داروها و … ممکن است شرایط را برای خود سخت‌تر کنید.

مراجعه به یک کمپ ترک اعتیاد خصوصی به خاطر کیفیت بسیار عالی خدمات درمانی، اقامتی و تفریحی شانس ترک کامل را بالا می‌برد.

این مراکز خصوصی با درمان تدریجی جسم و پاکسازی آن از مواد مخدر در کنار کار کردن روی جنبه روحی و روانی مددجویان از طریق از بین بردن ریشه‌های اعتیاد توسط تیم درمانی قوی و باتجربه، از همه نظر افراد را آماده بازگشت به حالت قبل خود می‌کنند.

چگونه متادون را برای همیشه کنار بگذاریم؟ با کمک گرفتن از متخصصین ترک اعتیاد و طی کردن دوره درمان زیر نظر تیم درمانی مراکز ترک اعتیاد خصوصی.
چگونه متادون را برای همیشه کنار بگذاریم؟ با کمک گرفتن از متخصصین ترک اعتیاد و طی کردن دوره درمان زیر نظر تیم درمانی مراکز ترک اعتیاد خصوصی.

مشاوره با مرکز تخصصی ترک متادون

گذراندن جلسه مشاوره با مرکز تخصصی ترک متادون قدمی مهم جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره مسیر درمان و همچنین دادن اطلاعات کافی درباره جسم و روان خود به متخصصین می‌باشد تا امن‌ترین شیوه‌های درمانی از طریق این آگاهی‌ها تشخیص داده شده و روی افراد اعمال شود.

برای اخذ مشاوره تلفنی از متخصصین تیم کوهیار می‌توانید با شماره 09198014360 تماس بگیرید و اگر ترجیح شما دریافت مشاوره حضوری است، به آدرس زیر مراجعه نمایید:
تهران پارس، فلکه دوم بین دوم و سوم، خیابان 182 رحیمی طارمی، نبش مظفری، پلاک 55.

 

آیا مقاله ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد؟ (آنالیز 1403) به خوبی پاسخ سوالات شما را داد؟

متخصصین تیم کوهیار آماده پاسخ دادن به سوالات شما درباره این که  ترک متادون در خانه چند روز طول میکشد ، چه رژیم غذایی حین ترک داشته باشیم، طول دوره درمان چقدر است و … می‌باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی