0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
ترک سیتالوپرام

ترک سیتالوپرام (شیوه قطع مصرف قرص) – 1402

ترک سیتالوپرام

قرص سیتالوپرام یکی از داروهایی است که متخصصین برای درمان افسردگی بیماران‌شان تجویز می‌کنند ولی در برخی از موارد که افراد بدون دستور پزشک دوزهای بالایی از این دارو را استفاده می‌کنند، درگیر عوارض شدید آن شده و تصمیم می‌گیرند هرچه سریع‌تر ترک سیتالوپرام را آغاز نمایند.

جهت دریافت مشاوره فوری درباره علائم ترک سیتالوپرام با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران
ترک سیتالوپرام ممکن است عوارضی مانند بدن‌درد، اختلالات روانی و ... به همراه داشته باشد ولی در مراکز ترک اعتیاد، این عوارض به کمترین میزان خود خواهند رسید.
ترک سیتالوپرام ممکن است عوارضی مانند بدن‌درد، اختلالات روانی و … به همراه داشته باشد ولی در مراکز ترک اعتیاد، این عوارض به کمترین میزان خود خواهند رسید.

عوارض قطع سیتالوپرام

اگر ترک این قرص نیز ناشیانه و بدون مشورت با پزشک انجام شود، فرد دچار درگیری با عوارض قطع سیتالوپرام خواهد شد.

برخی از این عوارض عبارت اند از:

  1. احساس درد در بدن و سر.
  2. اختلالات اخلاقی.
  3. احساس هیجان‌زدگی غیر طبیعی.
  4. بالا رفتن میزان واکنش بدن به تحریکات.
  5. سوزن سوزن شدن بدن به ویژه دست و پا.
  6. ناآرامی و …

قطع ناگهانی اس سیتالوپرام

قطع ناگهانی اس سیتالوپرام نه تنها باعث نمی‌شود فرد خیلی زود از شر آثار مخرب این دارو رها شود، بلکه عوارض ناشی از ترک را شدیدتر می‌کند تا حدی که آسیب‌های جدی به روح و جسم فرد وارد می‌شود و راه ساده‌ای برای جبران پیش روی آن‌ها نیست.

عموما افرادی که خودسرانه دست به ترک سیتالوپرام می‌زنند، نمی‌توانند از پس عوارض آن برآیند و مجبور به مصرف دوباره این دارو می‌شوند.

چگونه قرص سیتالوپرام را قطع کنیم؟

دست شما در انتخاب باز است ولی ما در پاسخ به این سوال که چگونه قرص سیتالوپرام را قطع کنیم؟ می‌گوییم چند راه اصلی پیش روی شما می‌باشد. یکی از آن‌ها، ترک در منزل زیر نظر پزشک متخصص است که راهی تاثیرگذار می‌تواند باشد ولی به شرطی که فردی آگاه، شرایط شما را کنترل نماید.

مسیر بعدی، حضور در کلینیک‌های ترک اعتیاد است که عموما به دلیل در دسترس نبودن امکانات، ممکن است مراقبت‌های کافی از مددجو نشود ولی راهی کم‌هزینه و گاها موثر است.

حضور در کمپ خصوصی و بستری شدن در آن نیز روشی بسیار مناسب و امن است. شما با پرداخت هزینه می‌توانید از کادر درمانی، امکانات اقامتی و تفریحی استفاده کنید و شرایطی مانند حضور در یک هتل بسیار عالی را داشته باشید تا روند درمان به طور کامل طی شود.

چگونه قرص سیتالوپرام را قطع کنیم؟ بهترین راه این است که زیر نظر پزشک متخصص و یا در مراکز ترک اعتیاد درمان را شروع کنید.
چگونه قرص سیتالوپرام را قطع کنیم؟ بهترین راه این است که زیر نظر پزشک متخصص و یا در مراکز ترک اعتیاد درمان را شروع کنید.

بهترین روش ترک داروی سیتالوپرام چیست؟

در میان تمامی مواردی که گفته شد، بهترین روش ترک داروی سیتالوپرام این است که خود را به کمپ‌های خصوصی ترک اعتیاد بسپارید تا تمامی روزهای درمان را زیر نظر متخصصین بگذرانید و خیال‌تان از ترک بدون درد و بازگشت این دارو آسوده باشد.

ممکن است هزینه آن نسبت به سایر روش‌ها بیشتر باشد ولی در ازای آن، کیفیت مطلوبی را به شما ارائه می‌دهد که از نظر روحی و جسمی در سلامت کامل باشید.

کمپ‌های خصوصی علاوه بر تمرکز بر درمان جسم و روان مددجویان، موارد جانبی مانند تفریح، راحتی، ورزش، تغذیه و … را نیز در اختیارآن‌ها قرار می‌دهند تا شرایط برای ترک را ساده کنند.

بهترین روش ترک داروی سیتالوپرام این است که با مشورت از پزشکان باتجربه و زیر نظر تیم‌های درمانی مراکز ترک اعتیاد معتبر انجام شود.
بهترین روش ترک داروی سیتالوپرام این است که با مشورت از پزشکان باتجربه و زیر نظر تیم‌های درمانی مراکز ترک اعتیاد معتبر انجام شود.

مشاوره ترک داروی اس سیتالوپرام (Escitalopram)

کسب مشاوره ترک داروی اس سیتالوپرام پیش از شروع اقدام به ترک این قرص، یکی از موضوعات مهم و ضروری است که اکثر مراکز ترک اعتیاد معمولا برای همه مددجویان چنین جلسه‌ای را به صورت تلفنی یا حضوری برگزار می‌کنند و پس از آن، روند درمان شروع خواهد شد.

آیا مقاله ترک سیتالوپرام (شیوه قطع مصرف قرص) – 1402 مفید و موثر بود؟

تیم تخصصی کوهیار پاسخگوی تمامی سوالات شما است.

3/5 - (2 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی