0919-8014360

ساعت پاسخگویی – 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

پاسخگویی از ساعت 9 الی 21

به کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار خوش آمدید.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی کوهیار
ترک حشیش

ترک حشیش (مرکز ترک اعتیاد حشیش) + مدت زمان

ترک حشیش چند روز طول میکشد؟

استفاده از حشیش به طور باورنکردنی‌ای روان افراد را هدف قرار می‌دهد و روی آن به قدری تاثیر می‌گذارد که دیگر عوارض جسمی آن به چشم نمی‌آید. دلیل اصلی ترک حشیش پایان مشکلاتی مثل : توهمات سنگین و رسیدن به جنون. پارانویا، احساس استرس و پریشانی، تضعیف سیستم دفاعی و ایمنی، مشکلات تنفسی، فراهم کردن زمینه برای وابستگی به دیگر مواد مخدر، تغییر احساسات فرد، بی‌توجهی، ناآگاهی نسبت به مکان و زمان، اختلال شدید در قدرت آموزش دیدن و … است.

جهت دریافت مشاوره فوری در خصوص ترک حشیش به صورت اجباری یا تمایلی با شماره تلفن 09198014360، تماس حاصل نمایید.
تیم مشاوران کوهیار آماده راهنمایی شما هستند.

کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران

ترک حشیش که ابتدا با سم زدایی آغاز می‌شود، عموم به مدت یک هفته تا دو ماه طول میکشد ولی نمی‌شود به طور دقیق بگوییم ترک حشیش چند روز طول میکشد زیرا موقعیت هر فرد از نظر قوای جسم، اراده، سن، مدت و میزان مصرف، ژنتیک و … روی این موضوع تاثیر می‌گذارد.

ترک حشیش در کمپ ترک اعتیاد کوهیار، بهترین راه رهایی از آسیب‌های ناشی از آن است.
ترک حشیش در کمپ ترک اعتیاد خصوصی، بهترین راه رهایی از آسیب‌های ناشی از آن است.

عوارض ترک حشیش

پرخاشگری، پریشان حالی، نداشتن خواب مناسب، کم شدن میل به غذا، دیدن خواب‌های پریشان، احساس درد غیر طبیعی در بدن و … همگی از عوارض ترک حشیش هستند.

مرکز ترک اعتیاد حشیش در تهران

کوهیار، یک مرکز ترک اعتیاد حشیش در تهران است که به طور خصوصی کار می‌کند و با ارائه امکانات درجه یک اقامتی، درمانی و تفریحی، شرایط را برای ترک راحت و بدون ترس مهیا می‌سازد.

این مرکز، با در اختیار قرار دادن فضای مخصوص ورزش، استخر، میز بیلیارد، پینگ پنگ، فوتبال دستی، اتاق خصوصی، یخچال و تلویزیون شخصی، غذاهای باکیفیت و منوی باز برای هر فرد، پزشکان و روانشناسان باتجربه، برنامه‌های دارویی مخصوص هر شخص و …، به همه مددجویان این امکان را می‌دهد خیلی ساده تر حشیش را ترک کنند.

کوهیار، مرکز ترک اعتیاد حشیش در تهران با بالاترین امکانات درمانی، اقامتی و تفریحی.
کوهیار، مرکز ترک اعتیاد حشیش در تهران با بالاترین امکانات درمانی، اقامتی و تفریحی.

تجربیات ترک حشیش چگونه است؟

حضور در کمپ خصوصی یا دولتی، کلینیک و یا ترک حشیش در منزل، هر یک از این‌ها می‌توانند تجربیات ترک حشیش را کامل متفاوت سازند.

حاضر شدن در کمپ خصوصی، به شما تجربه ترک در یک محیط کاملا آرام با امکانات وی آی پی (مانند هتل پنج ستاره) را می‌سازد و در مقابل، حضور در کمپ دولتی نه تنها فرد را از ترک می‌راند، بلکه به دلیل بدرفتاری‌ها، نبود امکانات و محدودیت های موجود، فرد از نظر روانی بیمارتر از قبل به منزل برمی‌گرداند.

کلینیک‌ها هم به خاطر این که مددجویان را خیلی سریع پس از یک دوره درمان کوتاه به منزل بازمی‌گردانند، شخص ممکن است تصمیم بگیرد دوباره دست به مصرف بزند.

ترک در خانه نیز چنانچه بدون مشورت با پزشک متخصص، خودسرانه و به طور ناگهانی انجام شود، قطعا عوارضی خواهد داشت که آسیب جدی‌تری نسبت به مصرف حشیش می‌زند.

تجربه‌ای بی‌نظیر در ترک حشیش، داخل کمپ خصوصی کوهیار بدون درد و پریشانی.
حضور در یک مرکز خصوصی مجهز میتواند پروسه ترک اعتیاد را بسیار آسان تر بکند.

افسردگی بعد از ترک حشیش

همانطور که مصرف حشیش و دیگر مواد مخدر در ابتدا حس سرخوشی و رهایی را برای فرد به همراه دارد، افسردگی بعد از ترک حشیش و هر ماده مخدر دیگر نیز طبیعی است پیش آید ولی راهی برای درمان آن وجود دارد و آن هم مراجعه به روانشناسان و مشاوران متخصص در زمینه اعتیاد و پیروی از دستورات آن‌ها می‌باشد.

حضور در جمع، معاشرت با دیگران، ورزش، تغذیه مناسب، تفریح، مطالعه و … نیز تاثیرات بسزایی در رفع افسردگی بعد از ترک حشیش دارند.

آیا مقاله ترک حشیش (مرکز ترک اعتیاد حشیش) + مدت زمان برای شما مفید بود؟

آماده پاسخ به سوالات شما هستیم.

4.5/5 - (4 امتیاز)

مروری بر مقالات کاربردی