مدت اقامت در کمپ، دوران مهم و سرنوشت سازی خواهد بود. زیرا تمام برنامه های آموزشی و انگیزشی در این مدت اجرا خواهند شد. انواع برنامه هایی مانند جلسات ماتریکس برای ترک شیشه در کمپ، جلسات بهبودی ، مشاوره خانواده و مشاوره مددیار در این دوران سعی در بهبود بیماران دارند.
 
متاسفانه در بسیاری از کمپ های ترک اعتیاد ، با بدرفتاری ، کم بود امکانات و عدم توجه به روحیه حساس بیماران، تاثیرات بدی روی بیماران در این مدت گذاشته میشود و آنان را از درمان فراری میکند.

ما با فراهم کردن تمامی امکانات رفاهی ، بهترین موقعیت را برای بیماران فراهم میکنیم. استفاده از اتاق های خصوصی یا 4 نفره برای بیماران کمپ خصوصی و سالن مجهز کم جمعیت برای بیماران کمپ اجباری ، از مزایای کمپ ترک اعتیاد تهران شرق است. استفاده از استخر و سونا و وسائل ورزشی و تفریحی به بیماران بسیار کمک میکند تا کمترین احساس بی حوصلگی و خماری را تجربه کنند. در این مدت جلسات گروهی و مشاوره درمانی هم به طور مرتب انجام میشود.

در این دوره ، انواع کلاس ها ، جلسات بهبودی، جلسات کتابخوانی برگزار میگردد. سعی ما در این است که اقامتی مناسب و استاندار جهت بهبودی در کمپ ترک اعتیاد را برای مددجویان فراهم آوریم.

فرم ارسال سوال جدید

پرسش و پاسخ

به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید